top of page

נדב הוריד את הריטלין והפך לתלמיד מצטיין - נועה אדם גרוס
" נועה יקרה שלנו, זהו מכתב תודה והערכה אלייך, הגענו אלייך עם נדב בני בן 13 שנטל עד אז ריטלין להתמודדות בבית הספר עם בעיות קשב וריכוז, וככל שנדב גבה וגדל גילינו שיש צורך להגדיל את כמות הריטלין כדי שנדב ימשיך להיות מרוכז בלימודים. ברגע זה הבנתי שזה לא הפתרון ושאי אפשר להמשיך ולתת לילד יותר ויותר מתרופה הרשומה בפקודת הסמים. ואז הגענו אלייך בהמלצת "מרכז תבונה", ובהבנה,בהכלה ובמקצועיות מדהימה, התחלת לטפל בנו, אחרי שישבת גם איתי וגם עם נדב, דיברת, שאלת, התרשמת, הפכת כל "אבן" אפשרית בשביל להבין בדיוק מה הטיפול המתאים לנדב, מה הרגלי התזונה שלו, ובהדרכתך התחלנו לשנות את תזונתו של נדב. גילינו צעד צעד כמה אפשר לפתור דברים בהומאופתיה, תזונה נכונה, והעשרת הגוף בחלבונים בריאים. אני חייבת לציין שהדרך שבה גייסת את נדב לשינוי הדהימה אותי ומילאה אותי תיקווה, נדב מתחיל את הבוקר עם סלט, חביתות וסלמון, ממשיך כך בבית הספר, וכך בעזרת תזונה נכונה , התרופות ההומיאופתיות שרקחת לנו ותוספי התזונה שהדרכת אותנו לקחת, נדב עבר תהליך הדרגתי שבו היום הוא מצליח להתרכז בלימודים ללא ריטלין, הוא משיג ציונים טובים ומגשים מטרות! תודה רבה מקרב לב, על כך שעזרת לנדב, ולי להיפטר מהחששות ולגלות שיש פתרון בריא וטבעי, אוהבים מאוד ומלאי הערכה , משפחת עזר"

אשמח לעזור וללוות גם אתכם באופן טבעי ובריא לשיפור הבריאות ובקשב שלכם ושל ילדכם! בברכה, נועה אדם -גרוס מנהלת מרפאת "רפואה שלמה" בת"א

נועה אדם גרוס היא הומאופתית ומומחית לתזונה המתמחה בטיפול בקשב וריכוז. מנהלת מרפאת "רפואה שלמה"

במהלך הטיפול ההומיאופתי אני מתאימה תרופה הומיאופתית שמטרתה לחזק את המטופל, להבריא את גופו ולהשיב אותו לאיזון גופני ונפשי. ייחודו של הטיפול שלי הוא השילוב בין ההומיאופתיה , בעלת היכולת המדהימה להביא לאיזון נפשי, לטיפול תזונתי מקיף, שבו אנו מטפלים בכל החסרים התזונתיים שהמטופל סובל מהם,ושעלולים לגרום להחרפת מצבו הנפשי והפיזי, על מנת להביאו לבריאות מיטבית! להומיאופתיה יש את היכולת המדהימה לרפא מן השורש שלל מחלות , חמורות עד קלות,ובניגוד ל'שימת פלסטר' זמנית בדמות כדורים שונים כמו ריטלין,קונצרטה,ויואנס וכדומה, הנושאים בחובן תופעות לוואי רבות לטווח הקצר והארוך, יש ביכולתה לאזן את הגוף ולהשיבו לבריאות מלאה ולהעלמת הסימפטומים כליל.

אני נמצאת שם עבור מטופלי ומלווה אותם יד ביד,במסירות ובאהבה, דרך כל הקשיים והמכשולים , כדי שנגיע יחד למטרה המיוחלת: קשב וריכוז מיטביים. בתחום הקשב והריכוז, הליווי החם והקרוב חשוב ביותר ואני מקפידה להיות שם במלואי עבור מטופלי. אני מגיעה מעולם החינוך ואוהבת ילדים בכל ליבי. יש לי סבלנות ויכולת לרתום ילדים , גם את הקשים ביותר, לטיפול ולהביאם להצלחות. אני בעלת הכשרה רחבה בכלים לימודיים, מיומנויות למידה נכונות, הדרכת הורים ועבודה מול בתי הספר.אני עובדת באופן צמוד למרכז "תבונה לחינוך חדש בישראל" שמספק לילדים הדרכה לימודית ומיומנויות למידה נכונות ומרצה תכופות בכנסים שלהם. כמו כן, אני עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע וחינוך רבים.

במידה ואתם מעוניינים לשפר את הקשב והריכוז שלכם ושל ילדכם, באופן טבעי ובריא. לשפר את מצב הרוח שלכם ושל ילדכם ולהשיב את הרוגע והשלווה לביתכם,לטפל בקשיי התנהגות, התפרצויות זעם ,חרדות ודיכאון, באופן יסודי וטבעי, ולרפא את גופכם משלל מחלות ,אני כאן עבורכם.


Comments


bottom of page