top of page

טיפול טבעי בקשב וריכוז - נועה אדם גרוסזכיתי ללוות את א', ילד מקסים ונבון בכיתה ג', שסבל מקשיי קשב וריכוז ולקח ריטלין ואחריו פוקלין כשנתיים. הריטלין גרם לכאבי בטן עזים, תופעה מוכרת, ואז הוחלף בפוקלין. לאחר כשנה עם פוקלין החלו טיקים ומצמוצים בפנים והוגברו הפחדים , תופעות לוואי מוכרות של התרופות להגברת הדופמין (קונצרטה,ריטלין,פוקלין ,אטנט ודומיו) , אשר בהיותן ממשפחת ה'סמים הממריצים' מגרות ומותחות לשיא את מערכת העצבים ע"י כמויות גבוהות ביותר של דופמין ואדרנלין שגורמים לדריכות ועוררות יתר . הוריו החליטו להפסיק את השימוש בפוקלין, ובכל זאת הטיקים המשיכו לאורך זמן.. ואז, בהמלצת חבר של המשפחה,הגיעו איתו לטיפול . א' הגיע לטיפול ומיד התאהבתי בילד החכם וטוב הלב שהוא! כה אינטילגנטי ,רגיש ומתמצא בפרטים הכי קטנים. הוא ניחן בחוסר מנוחה ותזזיתיות רבה, נע על הכיסא מולי ללא הפסקה. בבי"ס התלוננו שהוא כל הזמן מדבר, זז, קם מהכיסא , מתפרץ ,מתחצץ למורים ועושה צחוקים. הטיפול ההומאופתי והשלמת החסרים התזונתיים בעזרת תזונה נכונה וויטמינים טיפלו ראשית בטיקים, ושיקמו את הפגיעה מהתרופות. ובשלב שני,לאחר העלמות הטיקים לחלוטין וריפוי מלא שלהם, הטיפול הצליח לעזור לו בהדרגה להיות רגוע יותר, להשתפר מאד בביה"ס, ממוצע הציונים שלו עלה משמעותית, האלרגיות שסבל מהן השתפרו וכמעט שנעלמו , הפחדים שסבל מהם כמעט ואינם וכיום הוא יושב בכיתה ובבית רגוע ונינוח. ההורים מדווחים שהוא ממש קל יותר ורגוע יותר בבית ואין כמעט התפרצויות והתנהגויות קשות כפי שהיו. נפלאות ההומאופתיה והתזונה, שיחד הן השילוב המנצח בשיפור הקשב והריכוז! והנה מכתב שקיבלתי ממנו השבוע! אחרי תקופת מבחנים שהצטיין בה והתנהגות נהדרת בביה"ס לאורך חודשים רבים! אשמח לעזור וללוות אתכם באופן טבעי ובריא לשיפור הבריאות ובקשב שלכם ושל ילדכם! בברכה, נועה אדם -גרוס מנהלת מרפאת "רפואה שלמה" בת"א


נועה אדם גרוס היא הומאופתית ומומחית לתזונה המתמחה בטיפול בקשב וריכוז. מנהלת מרפאת "רפואה שלמה"

"במהלך הטיפול ההומיאופתי אני מתאימה תרופה הומיאופתית שמטרתה לחזק את המטופל, להבריא את גופו ולהשיב אותו לאיזון גופני ונפשי. ייחודו של הטיפול שלי הוא השילוב בין ההומיאופתיה , בעלת היכולת המדהימה להביא לאיזון נפשי, לטיפול תזונתי מקיף, שבו אנו מטפלים בכל החסרים התזונתיים שהמטופל סובל מהם,ושעלולים לגרום להחרפת מצבו הנפשי והפיזי, על מנת להביאו לבריאות מיטבית! להומיאופתיה יש את היכולת המדהימה לרפא מן השורש שלל מחלות , חמורות עד קלות,ובניגוד ל'שימת פלסטר' זמנית בדמות כדורים שונים כמו ריטלין,קונצרטה,ויואנס וכדומה, הנושאים בחובן תופעות לוואי רבות לטווח הקצר והארוך, יש ביכולתה לאזן את הגוף ולהשיבו לבריאות מלאה ולהעלמת הסימפטומים כליל.

אני נמצאת שם עבור מטופלי ומלווה אותם יד ביד,במסירות ובאהבה, דרך כל הקשיים והמכשולים , כדי שנגיע יחד למטרה המיוחלת: קשב וריכוז מיטביים. בתחום הקשב והריכוז, הליווי החם והקרוב חשוב ביותר ואני מקפידה להיות שם במלואי עבור מטופלי. אני מגיעה מעולם החינוך ואוהבת ילדים בכל ליבי. יש לי סבלנות ויכולת לרתום ילדים , גם את הקשים ביותר, לטיפול ולהביאם להצלחות. אני בעלת הכשרה רחבה בכלים לימודיים, מיומנויות למידה נכונות, הדרכת הורים ועבודה מול בתי הספר.אני עובדת באופן צמוד למרכז "תבונה לחינוך חדש בישראל" שמספק לילדים הדרכה לימודית ומיומנויות למידה נכונות ומרצה תכופות בכנסים שלהם. כמו כן, אני עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע וחינוך רבים.

במידה ואתם מעוניינים לשפר את הקשב והריכוז שלכם ושל ילדכם, באופן טבעי ובריא. לשפר את מצב הרוח שלכם ושל ילדכם ולהשיב את הרוגע והשלווה לביתכם,לטפל בקשיי התנהגות, התפרצויות זעם ,חרדות ודיכאון, באופן יסודי וטבעי, ולרפא את גופכם משלל מחלות ,אני כאן עבורכם."


Comments


bottom of page