top of page

טיפול טבעי בקשב וריכוז

במרפאתנו אנו מתמחים בטיפול טבעי בקשיי קשב ,ריכוז והיפראקטיביות ועוזרים למאות ילדים ומבוגרים מדי שנה בשיפור משמעותי ביכולתם להקשיב ולהתרכז, באופן טבעי וללא שימוש בתרופות מזיקות.

בעיות לימודיות,קשיים להתרכז,היפראקטיביות,חוסר מנוחה,תזזיתיות,בעיות התנהגות והתפרצויות אינם "בעיה מולדת" או "גנטית",והם לחלוטין ניתנים לשינוי וטיפול. קשיים להתרכז והיפראקטיביות הם תוצאה ישירה של חסרים תזונתיים חריפים שלא אותרו ע"י איש מקצוע המתמחה בכך ושל חוסר איזון של מערכת העצבים ומערכות נוספות שניתנות לאיזון בהצלחה רבה בעזרת הומיאופתיה ורפואה סינית. כאשר אלו מטופלים ישנו שינוי דרמטי לטובה ביכולת להתרכז, במצב הרוח ובהתנהגות של ילדנו.

אם אתם או ילדכם חווים קשיים להתרכז, קשיים ללמוד ,מצבי רוח או קשיי התנהגות-אנחנו כאן עבורכם. לפני שאתם מתחילים במתן תרופות פסיכיאטריות כגון ריטלין,קונצרטה וכדומה,הנושאים בחובם תופעות לוואי קשות,הגיעו לטיפול במרפאתנו. כמו כן, גם את התחלתם את הטיפול התרופתי ואתם מעוניינים למצוא לו חלופה בריאה,שתעזור מן השורש ושלא תפגע בבריאות הנפשית והפיזית שלכם או של ילדכם,אנו כאן לעזור לכם ולילדכם להשתפר בהדרגה כך שתוכלו לבחון בעתיד את הורדת הטיפול התרופתי בתיאום עם הרופא המטפל.

נשמח ללוות אתכם יד ביד לשיפור הקשב,הריכוז והיכולות הלימודיות שלכם ושל ילדכם באופן טבעי במרפאתנו.

הומאופתיה
ההומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל מחלות ורגישויות בילדים ובמבוגרים ופופולרית ביותר בטיפול בתחום הרגשי ובתחום הקשב והריכוז.הרפואה ההומאופתית מגיעה אלינו מגרמניה, ופותחה על ידי הרופא הגרמני ד"ר סמואל הנמן.להומאופתיה יש יכולת נפלאה להקל על קשיי קשב וריכוז, קשיי התנהגות,התפרצויות,מצבי רוח,קשיי שינה,קשיי למידה וחוסר שקט פיזי. לאחר אבחון הומאופתי מעמיק במרפאה,הסוקר את כל מערכות הגוף השונות וכל רגישות ומחלה ממנה סובל המטופל,תותאם למטופל תרופה הומיאופתית ייחודית ,בהתאם לרגישויותיו הייחודיות.התרופה מגיעה בצורת סוכריות מתוקות או טיפות ללא טעם. הטיפול כולל שיחה והתאמת טיפול הומאופתי. הטיפול נעים,אינו חודרני,מפחיד או כואב. לכן בד"כ ילדים ומבוגרים מאד אוהבים לבוא להומיאופת ונהנים מהטיפול !! הייחוד של הטיפול ההומיאופתי במחלות הוא בכך שההומיאופתיה אינה 'מכבה שריפות' זמניות ומטפלת בסימפטומים. היא משיבה את הילד לאיזון ולרוגע ובד בבד מחזקת את בריאותו בכל שאר ההיבטים.התרופות הינן טבעיות לחלוטין, עשויות מצמחים ומינרלים ובניגוד לטיפולים אחרים, אין להן תופעות לוואי. ההומאופתיה ידועה ביכולות המדהימות שלה לרפא מן השורש שלל בעיות רפואיות ורגשיות, מקלות ועד קשות, ולהשיב את ילדנו לבריאות מלאה ללא תלות בתרופות.

תזונה
הטיפול התזונתי בבעיות נפשיות מתמקד באבחון דרך בדיקות דם ותשאול מעמיק שמטרתו לאתר מהם החסרים התזונתיים שהמטופל סובל מהם ושגורמים לחוסר האיזון הנפשי: לקשיים להתרכז, לתזזיתיות, לעצבנות, לחרדות ,לדיכאונות, לקשיי השינה, להתפרצויות ועוד. נאתר את החסרים ונטפל בהם בעזרת תזונה נכונה וויטמינים . כמו כן, נאתר שאריות של רעלים כגון סמים ותרופות, שעלולים עד היום לגרום להחרפת המצב הנפשי ונטפל בהם. הטיפול התזונתי מטפל בבסיס הבעיות הנפשיות, מאתר אותן ויכול להעלימן במהירות וביסודיות.

רפואה סינית
לרפואה הסינית , דרך הדיקור ,המגע וצמחי המרפא, יש יכולת לאזן את המצב הנפשי. הטיפול כולל תשאול מקיף אודות ההיסטוריה הרפואית של המטופל עם התייחסות לחוסר האיזון הנפשי על כל הסימפטומים שמתלווים אליו. להשלמת הטיפול ברובד הנפשי תינתן פורמולת פרחי באך המותאמת באופן אישי למטופל.

להלן המטפלות שיכולות לעזור לכם. לחצו על התמונה של המטפל למעבר לעמוד המלא שלו:

גילי צומברג ביתן

גילי צומברג ביתן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מרצה להומיאופתיה ומלווה הומיאופתים בתחילת דרכם ובסטאז'.
גילי מתמחה בטיפול הומיאופתי המאזן את הגוף ואת הנפש.
גילי מטפלת בנשים ובילדים במצבי דיכאון וחרדה, הפרעות התנהגות,
קשיים התפתחותיים, דלקות אוזניים וגרון חוזרות,
שיקום בלוטת התריס ובבעיות פיזיות ורגשיות רבות נוספות.

מורי כהן

מורי כהן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מורי מתמחה בטיפול הומאופתי במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. מטפלת במצבים של חרדות, פחדים, מלווה תהליכים רגשיים באמצעות הומאופתיה. מתמחה בטיפול בבעיות עור, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות שינה, הפרעות התנהגות, דלקות גרון חוזרות, אלרגיות ועוד.
מטפלת בילדים ומבוגרים מגיל ינקות ועד זקנה.

נועה אדם-גרוס

נועה אדם-גרוס

הומאופתיה קלאסית ומומחית לתזונה. מתמחה בטיפול בקשב וריכוז,חרדות ודיכאון.מייסדת ומנהלת מרפאת "רפואה שלמה"

נועה הינה הומאופתית מוסמכת RcHom ומומחית לתזונה בריאה.
נועה מתמחה בטיפול הומיאופתי בקשיי קשב וריכוז, וקשיים נפשיים כגון: חרדות, דיכאון.
קשיי התנהגות בילדים: התפרצויות זעם, בעיות התנהגות, קשיים לימודיים,חרדות ועוד.
ייחודו של הטיפול שלי הוא השילוב בין ההומיאופתיה , בעלת היכולת המדהימה להביא לאיזון נפשי,
לטיפול תזונתי מקיף, שבו אנו מטפלים בכל החסרים התזונתיים שהמטופל סובל מהם,ושעלולים לגרום להחרפת מצבו הנפשי והפיזי, על מנת להביאו לבריאות מיטבית!
אני מטפלת בהומיאופתיה ובתחום הקשב והריכוז במסירות בילדים מעל לעשור ורואה בכך השליחות שלי.
הגעתי אל ההומיאופתיה מתחום הילדים והחינוך ומתוך אהבה גדולה לילדים. בקליניקה אני משלבת בין הטיפול ההומיאופתי להשלמת חוסרים ותזונה נכונה, ובעזרתם מביאה את מטופליי הילדים לבריאות מעולה, קשב וריכוז מצוינים ורוגע בבית ובביה"ס. זו זכות עבורי להעניק לילדים ולהורים,את מתנת הבריאות השלמה לילדים, עם הכלים של ההומיאופתיה והתזונה הבריאה."

נועה נשר

נועה נשר

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
ומוסמכת וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.מאז ומתמיד הייתה בי הידיעה כי הנפש היא השורש לכל בעיותינו. הרפואה הסינית, דרך חוכמתה המופלאה, הוכיחה לי שאכן כך הדברים שכן היא עובדת על הרובד הפיזי והנפשי במקביל.הרפואה הסינית בעזרת הדיקור וצמחי המרפא יודעת לטפל בגוף נפש במקביל עד כדי שלעיתים אין צורך בדיבור, אלא רק הקשבה מלאה למטופל ולדופק שלו, והדברים יכולים לצוף כך שיקבלו מענה של עטיפה מלאה בדרך לריפוי.ברפואה הסינית ישנו מענה לבעיות נפש שונות: לחץ, חרדה, דכאון, התפרצויות זעם, בעיות שינה, פוסט טראומה ועוד.

אדל אמינוף

אדל אמינוף

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מטפלת ב 20 שנים האחרונות במשפחות שלמות :בילדים, בהוריהם, בתינוקות, בסבים ובסבתות. מתמחה בטיפול בילדים ובליווי שלהם בשנות הגדילה הראשונות וגם המאוחרות, בחיזוק, בניית בריאות, עמידות ואיזון.
מתמחה בטיפול רגשי ופיזי במבוגרים הסובלים מקשיים נפשיים, חרדות וכפייתיות ושאר מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות כאחד.
תומכת לידה בהומאופתיה קלאסית ומטפלת בילדים מרגע היוולדם ועוד בהיותם בבטן בעזרת הטיפול באם.

bottom of page