top of page

אדל אמינוף

הומאופתיה קלאסית

מטפלת ב 20 שנים האחרונות במשפחות שלמות :בילדים, בהוריהם, בתינוקות, בסבים ובסבתות. מתמחה בטיפול בילדים ובליווי שלהם בשנות הגדילה הראשונות וגם המאוחרות, בחיזוק, בניית בריאות, עמידות ואיזון.

הומאופתיה מטפלת בשלל בעיות בצורה עמוקה ו"מהשורש" ומחזקת מבפנים על ידי הפעלת כוחות הריפוי הקיימים בנו. בהומאופתיה אנו מטפלים בילדים הסובלים משלל בעיות, ביניהן: בעיות מערכת העיכול, בעיות במערכת הנשימה, אלרגיות שונות המתבטאות בנשימה או בעור, בעיות מערכת העצבים,טיפול בנזקי חיסונים, בעיות הורמונליות, בעיות רגשיות, בעיות קשב וריכוז, עצבנות ובעיות התנהגותיות, בעיות חברתיות, חרדות ופחדים ועוד.

אני מתמחה בטיפול רגשי ופיזי במבוגרים הסובלים מקשיים נפשיים, חרדות וכפייתיות ושאר מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות כאחד.
אני נהנית להיות חלק מתהליך העצמה נפלא שמתבטא בהצלחה האישית של כל מטופל ומטופל להתגבר ולחיות בחופשיות הולכת וגדלה.

הנני תומכת לידה בהומאופתיה קלאסית ומטפלת בילדים מרגע היוולדם ועוד בהיותם בבטן בעזרת הטיפול באם.

אני מטפלת מטפלת במרפאת "רפואה שלמה" מראשית הקמתה, בתל אביב וגם בירושלים. גרה באזור ירושלים, אימא לשלושה ילדים מקסימים.

"אני מודה לאל על המתנה של ההומאופתיה, היא מהווה עבורי כלי להבאת בריאות למטופלי, ילדים ומבוגרים כאחד. אני נהנית להיות חלק מתהליך העצמה נפלא שמתבטא בהצלחה האישית של כל מטופל ומטופל להתגבר ולחיות בחופשיות והצלחה הולכת וגדלה בחייו."

• מטפלת בקליניקה שלנו "רפואה שלמה" בתל אביב מראשית הקמתה
• מקבלת מטופלים גם בירושלים,בשתי קליניקות פרטיות:
בסנהדריה, עלי הכהן 27 (קליניקה לקהל החרדי)
בשכונת ארנונה- רח' לייב יפה 45
• בקליניקה הקהילתית בתקוע, גוש עציון- "מרחבי'ה".
• כמו כן, מקבלת מטופלים ב skype בשיחות וידאו, מכל מקום בעולם.

מרפאה:

מה מיוחד בטיפול שלי?

המייחד את הטיפול שלי, הוא הליווי הצמוד המיוחד, אם בתהליכים נפשיים של המבוגר בחייו, ואם זה להורה לילד החולה, במחלות חום, בהתמודדויות בתחומי החיים השונים של הילדים וההתפתחות התקינה והטובה של הילדים, אם בתחום הפיזי ואם בתחום הנפשי והמנטאלי.
וכן, מה שעוד מייחד את הטיפול שלי הם הפתיחות והגמישות ויכולת ההכלה של סוגי אנשים שונים הנמצאים במצבים שונים- וההתאמה של הטיפול לכל מקרה ומקרה להצלחה מקסימלית של המטופל, זאת אפשר לומר נובע מניסיון חיים רחב ביותר וגיוון האוכלוסיות שסביבן גדלתי בחיי"

הטיפול שלי

הטיפול ההומאופתי פונה לשורש הבעיה הרוחנית באדם ואגב כך נפתרות בעיות פיזיות ונפשיות כאחד. הטיפול ההומאופתי מחזק את כוחות הריפוי העצמיים שקיימים באדם ומאפשר השבה של בריאות באופן קבוע וללא תופעות לוואי.
תהליך הטיפול ההומאופתי נערך באמצעות שיחה- תשאול רחב ומעמיק שבסופו בוחר ההומאופת תרופה מותאמת אישית לכל אדם, על שלל הבעיות והקשיים הרובצים עליו. לאחר נטילת התרופה ההומאופתית (שם כולל לתרופות הוא- "רמדי"), מתחיל תהליך הבראה מיוחד, אותו אני מלווה באופן צמוד. תוך התאמה של תרופה הומאופתית מותאמת לשלבי ההבראה השונים.

הכשרה וניסיון מקצועי

• מטפלת כבר 20 שנה בירושלים, תל-אביב ורחובות בקליניקות פרטיות. טיפלתי במשך 3 שנים במרפאת קופת חולים לאומית לרפואה משלימה.
• סיימתי את לימודי ההומאופתי בשנת 1999 בבית הספר להומאופתיה קלאסית של ד"ר חיים רוזנטל.
• השתלמתי אצל טובי ההומאופתים בעולם בקורסים שנתיים לאורך שנים. וממשיכה להשתלם כל הזמן בסמינרים לימודיים.
• מנחה בוגרים בהומאופתיה ומלווה אותם בשנותיהם הראשונות.
• מרצה בנושאי הומאופתיה בעזרה ראשונה, לקהל הרחב.

סיפורי הצלחה
טיפול בהריון וליווי משפחתי בהומאופתיה

"אדל היא שם דבר אצלנו בבית. עם כל אחד עברה מסע משמעותי אחר. המסע המשותף שלנו התחיל בליווי הריוני הראשון. הריון מלא ציפיה, פחדים, דאגות, רגשות מעורבים ואתגרים פיזיים ונפשיים. בכל אותה תקופה וגם לאחריה אדל הייתה שם בכל דרך אפשרית. הייתה זמינה תמיד, תמכה הכילה והחזיקה הומאופתית פיזית ונפשית. אני מאמינה בכל ליבי שבזכות אדל תמיכתה ויכולתה להתאים את הרמדי הנכונה לכל מצב בו הייתי נתונה בו עשתה את כל ההבדל של היכולת לעבור את הכל בצורה טובה ונכונה ביותר עד לסיום משמח של הריון ולידה של בת בריאה ועוד 3 אחיות אחריה.
מאז ועד היום היא הכתובת שלנו לכל דבר ועניין. מאז הינקות דרך גזים, שינה,שיניים ועד לפחדים, קנאה, קושי בהסתגלות למסגרות ומצבים אקוטים.
אני ממליצה על אדל כהומאופתית וכמטפלת מקצועית ובעלת ניסיון רב במצבים אקוטים וכרוניים פיזיים ורגשיים. היא רגישה, מכילה, חדה, אמפטית, אכפתית ובעלת תחושת שליחות גדולה. מעבר להיותה הומאופתית אני סומכת על שיקול דעתה בנושאים רבים ומגוונים ותמיד נתרמת מחוכמתה וראייתה המדוייקת על מצבים בהם זקוקה לעצה טובה .

אני תמיד ממליצה למשפחה וחברים על הומאופתיה בכלל ועל אדל בפרט."
דפנה דהרי לרון

טיפול הומיאופתי בדלקת פרקים ואלרגיה.

אני מטופלת בהומיאופתיה מזה 15 שנה. פניתי לטיפול הומיאופתי בשל דלקת פרקים (ראומטואיד ארטריטיס) שהתפרצה אצלי לאחר לידת בני הבכור. לא באמת ציפיתי שהטיפול יעזור, אולם להפתעתי הרבה, כבר לאחר חודש של טיפול חשתי הקלה בעוצמת הכאבים ,הקלה משמעותית הרבה יותר מזו שחשתי כשטופלתי בתרופות הקונבנציונאליות.
במקביל לשיפור בכאבי הפרקים, החלו להתעורר בעיות בריאותיות "שדוכאו" בעבר על-ידי תרופות קונבנציונאליות (סבלתי מאלרגיה חריפה לאבק, עם אירועי נזלת אלרגית בתדירות של אחת לשבועיים, שטופלה באנטי היסטמינים, וכן מברונכיטים שטופלו באנטיביוטיקה).
וכך במהלך השנים (גם בזמן הריונות) טופלתי בהומיאופתיה בסינוסיטיס כרוני, ברונכיטיס וקוצר נשימה, אלרגיה לאבק שהתמתנה באופן משמעותי, חרדות ומצוקות רגשיות.
כיום, כמעט ואיני סובלת מהתפרצויות של אלרגיה ומברונכיטיס, וגם אם זה קורה (אחת לכמה שנים), אני מתגברת על כך באמצעות הרמדי שלי. דלקת הפרקים קיימת ברקע, כמעט ללא כאבים.
שלושת ילדי מטופלים גם הם בהומיאופתיה מגיל ינקות (שניים מהם כבר מהבטן). כל אחד מהם טופל במגוון בעיות, החל ממחלות עונתיות (הצטננויות, כאבי גרון, שלשולים), ועד בעיות כרוניות, כגון: אלרגיות, פסוריאזיס, ויסות חושי, וכן גמגום על רקע רגשי (שאינו פתולוגי), בריחת שתן וחרדות.
אני מודה על הטיפול המקצועי והמסור בי ובילדיי, לאדל שמלווה אותנו עד היום.
ללא ספק התגברתי בעזרתה על מצבי חולי קשים, וכיום איני חולנית יותר.
בברכה,
לימור"

טיפול הומאופתי בחרדות

"תמיד הייתי ילדה רגישה. פחדנית ודאגנית כזו. לקראת גיל 22 ואחרי אירוע טראומתי החלו להופיע התקפי חרדה קשים. משתקים. כמובן שהרופא ישר רשם לי כדורי הרגעה. לקחתי פעם אחת והבנתי שזה לא הדרך.
בהיותי חסידה גדולה של עבודה עצמית והדרך הטבעית התחלתי בשינוי בחיי. החל מהפן התזונתי ועד לטיפול ישיר בחרדות. פניתי לאדל אמינוף לטיפול בחרדות. ברגישות אין קץ, אמפטיה וסבלנות התחלנו לחדור עמוק עמוק לנפש ולנשמה שלי. לקלף עוד רובד ועוד מגננה ולטפל בעוד סימפטום. אט אט בעזרת הטיפול ההתקפים פחתו, עוצמתם ירדה. כל פעם רמדי חדשה הביאה עימה שחרור והטבה. ממש כמו ספירלה.
כיום ההתקפים כמעט ואינם. אני מרגישה שלמה ומאוזנת."
תמר בן עזר

bottom of page