top of page

טיפול טבעי בפחדים ובחרדות

אנחנו כאן עבורך כדי לעזור לך לטפל בחרדות ובקשיים הנפשיים שלך, באופן טבעי ויסודי. אנו מטפלות בחרדות בילדים ובמבוגרים. דיכאון, חרדות ומתחים נפשיים נובעים ומוחמרים פעמים רבות ממצב גופני שאינו מאוזן. מחסרים תזונתיים היוצרים חוסר איזון וגורמים למתח נפשי רב, מחוסר איזון פיזי של בלוטות הגוף, מערכת העצבים או המערכת ההורמונאלית , מטראומות נפשיות ומצבי מתח חריפים, מפגיעה לא מטופלת של רעלים כגון סמים ותרופות חריפות, מבעיות שינה .

בקליניקה צוות ותיק של מטפלות שמתמחות בטיפול טבעי בחרדות בילדים ובמבוגרים, בטיפול במצבי טראומה, הפרעות שינה ומתח נפשי,בתחומים הבאים: הומאופתיה, תזונה ורפואה סינית.

הומאופתיה
ההומיאופתיה ,רפואה טבעית אשר מגיעה מגרמניה ופותחה עי ד"ר סמואל הנמן, מיוחדת וידועה ביכולתה לאזן את הנפש ולהביא להקלה ולאיזון נפשי. בטיפול ההומיאופתי נערך תשאול מעמיק, בנוגע למצב הפיזי והנפשי של המטופל. לאחר התשאול המקיף,מותאמת למטופל תרופה הומיאופתית ייחודית שנרקחת עבורו, ועוזרת לו להגיע לבריאות שלמה ולאיזון הנפשי.

תזונה
הטיפול התזונתי בבעיות נפשיות מתמקד באבחון דרך בדיקות דם ותשאול מעמיק שמטרתו לאתר מהם החסרים התזונתיים שהמטופל סובל מהם ושגורמים לחוסר האיזון הנפשי: לחרדות ,לדיכאונות, לקשיי השינה, להתפרצויות ועוד. נאתר את החסרים ונטפל בהם בעזרת תזונה נכונה וויטמינים . כמו כן, נאתר שאריות של רעלים כגון סמים ותרופות, שעלולים עד היום לגרום להחרפת המצב הנפשי ונטפל בהם. הטיפול התזונתי מטפל בבסיס הבעיות הנפשיות, מאתר אותן ויכול להעלימן במהירות וביסודיות.

רפואה סינית
לרפואה הסינית , דרך הדיקור ,המגע וצמחי המרפא, יש יכולת לאזן את המצב הנפשי. הטיפול כולל תשאול מקיף אודות ההיסטוריה הרפואית של המטופל עם התייחסות לחוסר האיזון הנפשי על כל הסימפטומים שמתלווים אליו. להשלמת הטיפול ברובד הנפשי תינתן פורמולת פרחי באך המותאמת באופן אישי למטופל.

להלן המטפלות שיכולות לעזור לכם. לחצו על התמונה של המטפל למעבר לעמוד המלא שלו:

נועה אדם -גרוס

נועה אדם -גרוס

הומאופתיה קלאסית ומומחית לתזונה. מתמחה בטיפול בקשב וריכוז,חרדות ודיכאון. מייסדת ומנהלת מרפאת "רפואה שלמה"

הומאופתית מוסמכת RcHom
נועה מתמחה בטיפול הומיאופתי ותזונתי בקשיי קשב וריכוז ומתח נפשי.
בחרדות, דיכאון והפרעות שינה במבוגרים ובילדים. מצברי רוח,התפרצויות זעם, בעיות התנהגות, קשיים לימודיים ועוד.
במהלך הטיפול ההומיאופתי אני מתאימה תרופה הומיאופתית שמטרתה לחזק את המטופל, להבריא את גופו ולהשיב אותו לאיזון גופני ונפשי. ייחודו של הטיפול שלי הוא השילוב בין ההומיאופתיה , בעלת היכולת המדהימה להביא לאיזון נפשי,
לטיפול תזונתי מקיף, שבו אנו מטפלים בכל החסרים התזונתיים שהמטופל סובל מהם,ושעלולים לגרום להחרפת מצבו הנפשי והפיזי, על מנת להביאו לבריאות מיטבית!

אדל אמינוף

אדל אמינוף

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מטפלת ב 20 שנים האחרונות במשפחות שלמות :בילדים, בהוריהם, בתינוקות, בסבים ובסבתות. מתמחה בטיפול בילדים ובליווי שלהם בשנות הגדילה הראשונות וגם המאוחרות, בחיזוק, בניית בריאות, עמידות ואיזון.
מתמחה בטיפול רגשי ופיזי במבוגרים הסובלים מקשיים נפשיים, חרדות וכפייתיות ושאר מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות כאחד.
תומכת לידה בהומאופתיה קלאסית ומטפלת בילדים מרגע היוולדם ועוד בהיותם בבטן בעזרת הטיפול באם.

גילי צומברג ביתן

גילי צומברג ביתן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מרצה להומיאופתיה ומלווה הומיאופתים בתחילת דרכם ובסטאז'.
גילי מתמחה בטיפול הומיאופתי המאזן את הגוף ואת הנפש.
גילי מטפלת בנשים ובילדים במצבי דיכאון וחרדה, הפרעות התנהגות,
קשיים התפתחותיים, דלקות אוזניים וגרון חוזרות,
שיקום בלוטת התריס ובבעיות פיזיות ורגשיות רבות נוספות.

מורי כהן

מורי כהן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מורי מתמחה בטיפול הומאופתי במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. מטפלת במצבים של חרדות, פחדים, מלווה תהליכים רגשיים באמצעות הומאופתיה. מתמחה בטיפול בבעיות עור, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות שינה, הפרעות התנהגות, דלקות גרון חוזרות, אלרגיות ועוד.
מטפלת בילדים ומבוגרים מגיל ינקות ועד זקנה.

עמית בשן

עמית בשן

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית Dip,Ac
בוגרת וחברה בסגל ההוראה של התוכנית לרפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
מתמחה בטיפול בנשים :פריון, הריון ולידה. מטפלת בנשים בגילאים שונים במעגלי החיים. אוהבת לטפל בנשים ורואה בתחום זה דלת לידע קדום וחכם, מלא משמעות. כמו כן מתמחה בטיפול בילדים. הילדים מביאים עימם איכות נקייה, גלויה ותמימה. בילדים קל להבחין בשורש הבעיה, הם צעירים בעולם וטרם הספיקו לעטות שכבות המסתירות אותו. על כן הטיפול לרוב יהיה קצר טווח ויעיל.

נועה נשר

נועה נשר

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
ומוסמכת וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.מאז ומתמיד הייתה בי הידיעה כי הנפש היא השורש לכל בעיותינו. הרפואה הסינית, דרך חוכמתה המופלאה, הוכיחה לי שאכן כך הדברים שכן היא עובדת על הרובד הפיזי והנפשי במקביל.הרפואה הסינית בעזרת הדיקור וצמחי המרפא יודעת לטפל בגוף נפש במקביל עד כדי שלעיתים אין צורך בדיבור, אלא רק הקשבה מלאה למטופל ולדופק שלו, והדברים יכולים לצוף כך שיקבלו מענה של עטיפה מלאה בדרך לריפוי.ברפואה הסינית ישנו מענה לבעיות נפש שונות: לחץ, חרדה, דכאון, התפרצויות זעם, בעיות שינה, פוסט טראומה ועוד.

bottom of page