top of page

קוסמטיקה טבעית

במרפאה שלנו אנו מטפלות באופן טבעי לחלוטין בבעיות עור קוסמטיות כמו: אקנה, קמטים, דליות, צלוליט, עור יבש ,עור מגורה, פסוריאזיס, סבוריאה, שלבקת חוגרת, הרפס, אקנה, אלרגיות, אטופיק דרמטיטיס, אלרגיות עוריות, אורטיקריה (סרפדת), אקזמות שונות, יבלות ויראליות, פטריות של העור ושל הציפורניים, דלקות של העור, אלופציה ופיגמנטציה.

הטיפול הטבעי בבעיות עור מטפל בסיבה האמיתית שבגללה החלה בעיית העור מלכתחילה, מאתר אותה ומשיב את המטופל לאיזון. הטיפול שאנו מציעים הוא טיפול יסודי וכולל בבעיות עור. כאשר הגוף מאוזן, התזונה מאוזנת ומערכת החיסון שבה לעצמה, בעיות העור נפתרת, ואנו מרוויחים בנוסף, הבראה בכל שאר הרמות.

בקליניקה אנו עובדות עם תרופות וחומרים טבעיים בלבד, שאינם מכילים כימיקלים ורעלים הפוגעים במערכות הגוף. הטיפול העורי ברפואה משלימה אינו 'מכבה שוב ושוב את השריפה' על ידי מריחת משחות סטרואידים מזיקים או נטילת כדורים. אנו מטפלות בבעיות עור באמצעים טבעיים בלבד ומשיבות את המטופלים לאיזון הבריאותי, מה שגורם לעור להבריא לאלתר.

בקליניקה אנו מטפלות בבעיות העור בעזרת רפואה סינית, הומיאופתיה, דיקור קוסמטי וקוסמטיקה טבעית:

קוסמטיקה טבעית
הקוסמטיקה הטבעית מטפלת בעור בעזרת ניקוי יסודי, חידוש העור ושימוש במכשור טבעי שתומך בו.
טיפול פנים טבעי בשיטת "עדין זה טבעי" מטפל בהצלחה רבה בבעיות אקנה של גיל ההתבגרות ואקנה של הגיל המבוגר, עור יבש מאוד, עור מבוגר, עור מגורה או אלרגיה לכל מוצרי הקוסמטיקה. מה שמייחד את שיטת "עדין זה טבעי" היא העבודה עם חומרי קוסמטיקה טבעיים מחומרים אורגניים הנרקחים בעבודת יד.

רפואה סינית -דיקור קוסמטי
הדיקור מעודד זרימה מוגברת של צ'י (אנרגיה חיונית) ודם באזור הטיפול ומעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ. קמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף וכל זאת ללא התערבות של סכין או זריקות. הדיקור הקומסטי מטפל בקמטים, פיגמנטציה, טשטוש צלקות, צניחת עפעפיים, נשירת שיער, דליות, צלוליט ועוד. דיקור אנטי אייג'ינג, שמשמעותו יצירת תהליך של ריענון, חידוש תאי עור, ייצור קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים.

הומאופתיה
הומיאופתיה מטפלת בבעיות העור בעזרת תכשיר טבעי ומותאם אישית אשר נרקח מצמחים ומינרלים. התאמת התכשיר נעשית לאחר תשאול ארוך ומקיף, ונתפרת באופן אישי לכל מטופל.ההומיאופתיה מחזקת את מערכת החיסון וגורמת לה לרפא ולתקן את תחלואי הגוף והעור. ביכולתה של ההומיאופתיה לרפא לחלוטין פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור, שלבקת חוגרת, אקזמות, סבוריאה, יבלות ויראלות, הרפס, פריחות בילדים ואלרגיות עוריות בילדים ובמבוגרים.

להלן המטפלות שיכולות לעזור לכם. לחצו על התמונה של המטפל למעבר לעמוד המלא שלו:

מירב סויסה

מירב סויסה

רפואה סינית. דיקור קוסמטי

מטפלת ברפואה סינית, דיקור, דיקור קוסמטי, שיאצו, טווינא ועיסוי.
מירב מתמחה באורתופדיה, טיפול במחלות,נשים בהריון, דיקור אסטטי.
מירב מטפלת במגוון תחומים: דיקור קומסטי המטפל בקמטים, פיגמנטציה, טשטוש צלקות, צניחת עפעפיים, נשירת שיער, דליות, צלוליט ועוד. דיקור אנטי אייג'ינג, שמשמעותו יצירת תהליך של ריענון, חידוש תאי עור, ייצור קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים.
הדיקור מעודד זרימה מוגברת של צ'י (אנרגיה חיונית) ודם באזור הטיפול ומעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ. קמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף וכל זאת ללא התערבות של סכין או זריקות.

מורי כהן

מורי כהן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מורי מתמחה בטיפול הומאופתי במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. מטפלת במצבים של חרדות, פחדים, מלווה תהליכים רגשיים באמצעות הומאופתיה. מתמחה בטיפול בבעיות עור, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות שינה, הפרעות התנהגות, דלקות גרון חוזרות, אלרגיות ועוד.מטפלת בילדים ומבוגרים מגיל ינקות ועד זקנה. ההומאופתיה מטפלת בבעיות העור בעזרת תכשיר טבעי ומותאם אישית אשר נרקח מצמחים ומינרלים. התאמת התכשיר נעשית לאחר תשאול ארוך ומקיף, ונתפרת באופן אישי לכל מטופל.ההומיאופתיה מחזקת את מערכת החיסון וגורמת לה לרפא ולתקן את תחלואי הגוף והעור. ביכולתה של ההומיאופתיה לרפא לחלוטין פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור, שלבקת חוגרת, אקזמות, סבוריאה, יבלות ויראלות, הרפס, פריחות בילדים ואלרגיות עוריות בילדים ובמבוגרים.

עפרה דה לנגן

עפרה דה לנגן

קוסמטיקאית טבעית "עדין זה טבעי"

עפרה היא קוסמטיקאית מוסמכת,בעלת 12 שנות ניסיון מקצועי בתחום הקוסמטיקה הטבעית.עפרה מתמחה בטיפולי פנים איכותיים, עמוקים, יסודיים ועם זאת טבעיים לחלוטין ועדינים במיוחד לעור אלרגי ורגיש.
עפרה מטפלת בכל סוגי העור, עור יבש, עור בעייתי,בעיות עור שונות, אקנה של הגיל המבוגר, אקנה של גיל ההתבגרות, עור אלרגי ויבש.כמו כן, עפרה מתמחה בייצור מוצרי טיפוח טבעיים לחלוטין עבודת יד בהתאמה אישית. רוקחות טבעית לפנים ללא בישום סינתטי, או כימיקלים סינתטיים רעילים לסביבה ולגוף. שמנים צמחיים מחקלאים אורגניים מאושרים ברחבי העולם ללא פגיעה באיזון הטבע. ללא ניסויים בבעלי חיים.עפרה היא מומחית בתחומה וברת סמכא בתחום הטיפוח הטבעי. היא מחברת הספר "טיפול נבון בעור" ומוכרת לנשים רבות כ "עפרה עדין" בדף "עצות לטיפוח טבעי" באתר "באופן טבעי" שם כתבה את תובנותייה ועצותייה כמה שנים.

נועה אדם

נועה אדם

הומאופתיה ותזונה בריאה

הומאופתית מוסמכת RcHom ומומחית לתזונה בריאה.
בקליניקה אני משלבת בין הטיפול ההומיאופתי להשלמת חוסרים ותזונה נכונה, ובעזרתם מביאה את מטופליי לבריאות מעולה, קשב וריכוז מצוינים ורוגע .
השילוב של תרופות הומאופתיות ותזונה נכונה מהלך פלאים על העור ומבריא אותו מן השורש בעזרת תכשירים טבעיים ומותאמים אישית אשר נרקחים מצמחים ומינרלים. ההומיאופתיה מחזקת את מערכת החיסון וגורמת לה לרפא ולתקן את תחלואי הגוף והעור. והתזונה מספקת לגוף את ההזנה הנרדשת כדי ליצור עור בריא ויפה למראה.
ביכולתה של ההומיאופתיה לרפא לחלוטין אקנה,פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור,שלבקת חוגרת, אקזמות, סבוריאה, יבלות וראלות ,הרפס, פריחות בילדים ואלרגיות עוריות בילדים ובמבוגרים.

bottom of page