top of page

אנני רויזמן

מטפלת ברפלקסולוגיה,קינסיולוגיה וארומתרפיה

אנני היא רפלקסולוגית, מטפלת בשמנים ארומתרפיים ובפרחי באך. מטפלת בקינסיולוגיה ובתזונה.
מטפלת במגוון בעיות בריאות של מבוגרים כמו כאבים כרוניים, מחלות במערכת העיכול, בעיות אורתופדיות, שיקום לאחר טראומה, הגיל השלישי.
אנני מתמחה בשיטת אבחון יסודית ומדוקדקת המבקשת לזהות את בסיס הבעיה ולהתאים טיפול פרטני התפור כחליפה לצרכים המדויקים של המטופל.

אני מטפלת בבעיות עיכול,בכאבים ובבעיות אורתופדיות בשילוב של מספר שיטות בהתאם לשורש הבעיה של המטופל. לאחר איבחון מעמיק הכולל את כל הבדיקות הדרושות, אני בונה תוכנית טיפול ומנחה את המטופלים להתנהלות נכונה בחיי היום-יום. באיבחון אני משתמשת בקנסיולוגיה, מפת ההשתקפות הרפלקסולוגית, תשאול בעזרת שאלון מדוקדק אשר בניתי באופן אישי. בטיפול אני משתמשת במגוון כלים כמו רפלקסולוגיה, קינסיולוגיה, תזונה אורתומולקולרית וצמחי מרפא כשכל אלו תפורים באופן הכי מדויק לצרכי המטופל.

"אני מאמינה באדם כמכלול. בחוזקות, ביכולות, ובכישרונות שלו. אני מאמינה שבדרך לשינוי צריך לשים את האדם במרכז ולצעוד לצידו, לא לפניו ולא מאחוריו. האיזון הפנימי שלנו הוא מצפן ברור לדרך שעלינו ללכת בה. לפעמים כל מה שדרוש הוא ללמוד איך לעצור ופשוט להקשיב".


מרפאת "רפואה שלמה" בת"א
ובמרפאה הפרטית ברמה"ש

מרפאה:

מה מיוחד בטיפול שלי?

אני משלבת אבחון מעמיק עם שימוש בכמה כלים ושיטות כדי להעניק את הטיפול המתאים ביותר. התוכנית הטיפולית מותאמת לפתרון הבעיה ולאורח חייו של המטופל.
פעמים רבות, כבר תוך כדי החקירה הראשונית מובן מה כדאי לשנות, ומטופלים רבים חווים שיפור ניכר באופן מיידי. העיון המדוקדק והמשותף בהרגלי החיים, בתזונה, בפעילות גופנית ומנטלית, ובפעולות רבות שאנחנו מבצעים על טייס אוטומטי וללא תשומת לב, מעניק ערך מוסף ויכולת טובה מאוד לשינוי ולהבראה. אנו מאירים את כל הפינות, בודקים גם דברים קטנים והחקירה היא צעד ראשון בדרך להחלמה. אפשר להצליח ואפשר לשנות את החיים בדרכים יעילות, פשוטות וגם מהנות. לא צריך לסבול.

הטיפול שלי

הרפלקסולוגיה מעניקה את הכלים לתשאול ולאבחון מעמיק של המטופל דרך כף הרגל. כף הרגל היא מפה המשקפת את כלל איברי הגוף, ודרך מיפוי נכון אפשר לאבחן מגוון תסמונות ולטפל בהן. לאחר האבחון הראשוני בונים תוכנית טיפולים בהתאמה אישית.
המפגש הראשון מתמקד באבחון מקיף בעזרת שאלון מעמיק. המטרה היא לאתר את שורש הבעיה ולא להתמקד בסימפטומים. השאלון כולל נושאים כמו היסטוריה רפואית של המטופל ושל משפחתו, הרגלי חיים, סביבת מגורים ועוד. השלב השני באבחון הוא התבוננות בכף הרגל, ובדיקת כל סימן בכף הרגל - טמפרטורה, צבע, טונוס ועוד.
עיקר הטיפול הוא ברפלקסולוגיה, ונוסף על כך ליווי לאורח חיים בריא בתמיכת צמחים וטינקטורות (מיצוי צמחי מרפא) לפי מרשם שלי, תוספי תזונה, תזונה נכונה ועוד. לכל מטופל אני רוקחת באופן אישי תערובת שמנים טיפולית, בהתאם לעקרונות הארומתרפיה ובהתאם לבעיה. את התערובת מקבלים עם הדרכה, ליווי צמוד ומעקב אחר ההשפעות.

הכשרה וניסיון מקצועי

• בוגרת מכללת רידמן מטפלת בפרחי באך וארומתרפיה

• בוגרת מכללת רידמן רפלקסולוגית והתמחות באכילה רגשית

• בוגרת מכללת רידמן מטפלת בקנסיולוגיה ותזונה אורומולקולרית

• מעבירה הרצאות בנושא שינויים לאורח חיים בריא לקהל הרחב ולמתמודדי נפש

• מתרגלת מדיטציה בשיטת מיינדפולנס

סיפורי הצלחה
טיפול בספורטאי עם כאבי רגליים

הגעתי לאנני עם כאבי בשרירי הרגליים, מה שהקשה עליי להגיע להישגים ולהתנהל בחופשיות בחיי היומיום.
לאחר תשאול מעמיק קיבלתי הדרכה להמשך התנהלות מול מאמץ וטיפול רפלקסולוגיה, אשר עזר לי מאוד לחזור לתנועתיות ושחרור השרירים התפוסים.
אני ממליץ בחום לכל אחד המשלב אימונים אינטנסיביים בשגרת חייו להגיע לטיפולים אצל אנני באופן קבוע.

יוני קרן, ספורטאי

הרצאה בנושא אורח חיים בריא

אנני העבירה הרצאה לדיירים בנושא אורח חיים בריא. הדיירים ישבו מרותקים ואנני הסבירה על כל נושא לעומק. היא ענתה לכל השאלות בסבלנות והגדילה לעשות כשישבה לאחר ההרצאה באופן פרטני עם הדיירים ונתנה טיפים ועצות אישיות לכל מי שביקש.
החוויה שעברנו עם אנני תרמה לנו רבות, השפיעה על הדיירים ועל הצוות ועיצבה מחדש את ההסתכלות של כולנו על אורח חיים בריא. דיירים שנאבקים שנים בעודף משקל ולא הצליחו לשנות את אורח חייהם, סיגלו אורח חיים בריא, ירדו במשקל ושומרים על השינוי לאורך זמן. כמה דיירים התחילו לעשות כושר, אחרים הפסיקו לעשן לאחר שנים של ניסיונות כושלים. ההרצאה מומלצת לכל מסגרת, והשינוי לאחריה היה מורגש היטב ומדהים.

אביטל הגר, מנהלת דיור מוגן למתמודדי נפש

טיפול בבצקות וכאבים בכפות הרגליים

אל אנני הגעתי עם בצקות בקרסול רגל ימין שסבלה מנקע חוזר. חיפשתי הקלה נקודתית. לא מצאתי זמן למלא את הטפסים הארוכים ששלחה לי, אבל כשנפגשנו האריכה אנני את זמן הטיפול ועברה איתי על כל השאלות בלי לוותר. התברר שתחומי המומחיות שלה רחבים ובאופן מפתיע לאחר חקירה היא אבחנה קשר בין הרגלי השתייה שלי למצב הקרסול. מעולם לא תיארתי לעצמי שהרגל של שנים, לשתות המון מים לפני השינה, משפיע על יכולת פינוי הנוזלים בקרסול. הטיפול המסור של אנני, המדויק והנעים ביותר, עם שינוי הרגלי השתייה, יצרו הבדל משמעותי!
הפכתי לאוהדת. תודה לך, אנני, ואני ממליצה בחום לכל אחד.

דפנה דריאל, יועצת ביוגרפית

bottom of page