top of page

אילנית נדן

נטורופתית,הרבליסטית קלינית ורפלקסולוגית בכירה

אילנית נדן מתמחה בטיפול אינטגרטיבי בפוגשי סרטן.
אילנית מלווה את המטופלים לאורך כל שלבי המחלה והטיפולים השונים. בעלת ניסיון רב במפגש עם חולי הסרטן, היכרות מעמיקה עם הטיפול הקונבנציונלי, אמפתיה ויכולת הכלה.
אילנית נעזרת בכלים מתחום הרפואה הטבעית: פטריות מרפא, ויטמינים ומינרלים, תזונה מיטיבה, ועבודת גוף – נפש - לתמיכה, והקלה על תופעות לוואי, בדרך להבראה.

אילנית מטפלת גם:
במחלות וסימפטומים של נשים במעגל החיים - כגון אי סדירות הורמונלית, ותסמיני גיל המעבר .
במחלות וסימפטומים שמקורם במערכת החיסון כגון – נטייה למחלות חורף, מחלות ויראליות (הרפס, HPV, מחלת הנשיקה וכו), מחלות אוטואימוניות, ואלרגיות .
וכן בתסמיני הסינדרום המטבולי – כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, כבד שומני וכו.
אילנית מלווה מטופלים בדרך לתזונה בריאה – מתמחה בעיקר במעבר בריא לטבעונות, תזונה מיטבית לחיזוק מערכת החיסון, תזונה בזמן טיפולים מורכבים, ותזונה להתמודדות עם הסינדרום המטבולי.

"באמצע החיים ובשיאה של קריירה בתחום השיווק, החלטתי בעקבות חוויה אישית, לשנות מסלול ולהקדיש את חיי לתחום הטיפול ולאורח חיים בריא. מזה קרוב לעשור, ותוך כדי המשך לימודים והשתלמויות, שאני זוכה ללוות מאות מטופלים. אני יודעת שיש לי את הכלים לסייע למי שמוכן לעשות את הדרך, ולסייע לעצמו. אני מאמינה ביכולת של הגוף להבריא את עצמו. אני פה בשביל למצוא אתכם את החוזקות שלכם, להנחות וללוות אתכם בדרך".


מה מיוחד בטיפול שלי?

אני מלווה חולים שמגיעים עם רקעים שונים ובעיות שונות – רובם מתמודדים עם מחלות לא קלות, כגון סרטן בדרגות שונות, וטיפולים קשים ומתישים –אני בעלת ידע וניסיון רב בהתמודדות עם מצבים מאתגרים, והעיקר מבחינתי – התאמה אישית לצרכי ורצונות המטופל. מזמינה אתכם לצעוד איתי את הדרך.

הטיפול שלי

הטיפול הנטורופתי הוא עולם ומלואו וארגז הכלים שלי כנטורופתית הוא רחב: שינוי תזונתי, פטריות מרפא, ויטמינים ומינרלים, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, ועבודת גוף נפש. כל מטופל שיכנס לקליניקה יקבל טיפול שונה, הנחיות שונות ותפריט שייחודי רק לו, אותו אנחנו בונים ביחד, בשיתוף פעולה ובהתאמה אישית בהתאם לבעיה אותה הגיע לפתור, ולרצון והיכולת לעשות שינוי.

הכשרה וניסיון מקצועי

• לימודי תואר ראשון במדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב
• לימודי תואר שני במדעי החברה באוניברסיטת בר אילן
• לימודי נטורופתיה בקמפוס ברושים, באוניברסיטת תל אביב
• מסלול דו שנתי להכשרת נטורופתים ברפואה אינטגרטיבית לחולי סרטן מטעם מועדון המטפלים
• קורס שנתי להכשרת מטפלי רפואה משלימה ברפואה אינטגרטיבית לחולי סרטן מטעם בית החולים דוידוף-בילינסון, קמפוס רבין.
• קורס קנאביס רפואי במסגרת לימודי המשך בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב
• קורס הכשרת הרבליסטים קלינים בצמחי מרפא לחולה האונקולוגי מטעם אגודת עיל"ם.
• השתתפות בעשרות כנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

סיפורי הצלחה
ליווי מטופל עם סרטן אשכים ובני משפחתו

שמי אונה בלה וזכיתי להכיר את הנטורופתית אילנית נדן דרך הטיפול בבני שחלה בסרטן.
חשוב לי לספר על הקשר שנוצר בעקבות הטיפול בבני שהיה ועודנו מאוד משמעותי לי ולחיי בני משפחתי.
בפברואר 2017, במהלך הביקור השנתי שלנו בישראל, הבן הבכור שלי, בחור חתיך, מוצלח, בריא וחזק בן 19, התעורר עם כאב בבטן שלא עזב אותו מספר ימים. לאחר בדיקה בביה"ח הסתבר שמדובר בסרטן, ומסוג כזה שדורש טיפול אגרסיבי! מיותר לציין שהלב שלי ושל המשפחה נשבר ועם הכאב גם כל הידע המוקדם שהיה לי על גישות בריאות אלטרנטיביות נהפך לבלון של בלבול. לא ידעתי לאן לפנות.
הלחץ וההתקדמות, של תהליך הטיפול ע״י הרופאים הובילו אותנו להבנה שחייבים לחזק את הגוף של הבן, כדי לעזור לו להתמודד עם הכובד של כל הכימיקלים שיכנסו לגופו.
נזכרתי באילנית הנטורופתית שפגשתי בביקור קודם. זכרתי שהיא מתמחה בחיזוק הגוף עם פטריות מרפא. חשבתי שאקפוץ אליה, היא תמליץ על תוספי תזונה ופטריות מרפא ונחזור למרוץ וללחץ האיום בביה"ח באווירת הבדידות וההיסטריה הפנימית שבה היינו נתונים. אכן פגשתי את אילנית ובאמת יצאנו עם המלצות. אבל מעבר לזה, זכיתי להכיר את הלב שלה וזכינו כולנו במלאכית שהחזיקה אותי ואת כל משפחתי מהרגע שנפגשנו עד שהבן החלים ובמתנה לכל החיים!

הנטורופתית אילנית נדן היא אישה מלאת ידע ועם לב מלא באהבה. היא לא חוששת לתת את כל כולה ולהתחבר רגשית. היא לא רק הצילה לנו את הבריאות של הבן אלא גם החזיקה אותי שפויה, מאוזנת ובריאה במצב שבלעדיה אני חוששת שהייתי נאלמת לתהום של דכאון ופחד.

אילנית בנתה תוכנית בריאות לבן שהתאימה לכל מצב שבו היה נתון. בכל פעם שעשו לבן בדיקות דם, אילנית למדה את המצב ושינתה את התוכנית בהתאם. התוצאה הייתה שלמרות שהוא קיבל כימותרפיה מטורפת וחזקה, עדיין הגוף שלו היה חזק ובריא להתמודד עם הרעלים באופן יחסית טוב. כמעט ולא היו לבן תופעות לוואי עזות וכל הרופאים והאחיות והצוות הרפואי לאורך כל חודשי הטיפול אמרו: ״אף פעם לא ראינו אף אחד עובר את הטיפול כמו לויג'י!״
כמובן זה היה תהליך קשה ביותר אבל אילנית החזיקה את הגוף של לויג'י מאוזן ובהסתכלות אחורה אנחנו מבינים, שללא תוספי התזונה והפטריות וללא כל ההצעות של אילנית, הבן לא היה יכול לעבור את הטיפול בכזה עוז.
חייבים לומר שאנחנו סמכנו על אילנית ועבדנו לפי המלצותיה. נתנו לאילנית את השקט שתדע שאנחנו סומכים עליה. והתוצאה הייתה הצלחה כי כידוע בטיפול נדרש שיתוף פעולה וצריך שני צדדים לצעוד ביחד בהרמוניה.
היום הבן בריא לחלוטין וממשיך לקבל עזרה מאילנית. אילנית קיבלה אצלנו בבית את תפקיד המדריכה לחיים בריאים ודרך נכונה לחיות. וכמובן אישית, בשבילי היא המלאכית שזכיתי לקבל מתנה ללב ולעולם לא אשכח כמה היא החזיקה אותי ברגעים הכי קשים בחיי.
ממליצה מעל ומעבר לא רק להכיר את אותה כנטורופתית אלא גם לעשות את כל שהיא מציעה על מנת לחזק את גופנו בצורה שבונה כל חלק וחלק בתוכנו.
והיה ורציתם לשאול או לדבר איתי ולשאול עוד על הליך הריפוי שלנו, הדלת פתוחה.
תודה והוקרה רבה
אונה בלה.

ליווי מטופלת עם סרטן שד

כבר תקופה שאני רוצה להודות ולכתוב את המכתב הזה.
לפני למעלה משנה, חליתי בסרטן שד, שהיה אגרסיבי ומסוג לא סימפטי (טריפל נגטיב).
הגילוי היה עבורי חוויה מטלטלת בלשון המעטה.
עברתי את כל הטיפולים – כימותרפיה, ניתוח והקרנות בתמיכה צמודה ובליווי אישי של אילנית.
אילנית עזרה לי לתפקד בזמן הטיפולים הקשים, להרגיש טוב יחסית לטיפולים שעברתי, ולעמוד על הרגליים. היא הייתה עבורי מקום בטוח לשבת בו, לדבר ולפרוק. התאימה לי תוספי תזונה בהתאם לבדיקות הדם ותופעות הלוואי שחוויתי, והעיקר - הייתה שם בשבילי לכל בקשה ושאלה!

אני ממשיכה בדרך שאילנית התוותה לי, מאמינה שאני מונעת סרטן ומרגישה מצוין.
תודה מקרב לב,

גלית.

ליווי מטופל עם סינדרום מטבולי וסרטן הערמונית

"הגעתי לאילנית לפני מספר שנים, כשגיליתי שערכי הכולסטרול שלי גבוהים וחיפשתי נטורופתית לעבוד עימה.
מהר מאוד גיליתי אישה מדהימה, חכמה, אכפתית, ובנוסף מאוד מקצועית!
אילנית לא מפסיקה ללמוד ולהתעדכן וזה מורגש בפגישות.
הידע שלה נרחב והיא מביאה אותו למרחב הטיפולי בהקשבה, אמפטיה, מקצוענות ומסירות.

במהלך הכרותינו חליתי בסרטן הערמונית ואז נחשפתי ביתר עוצמה לתחום הפטריות
ולמבחר המגוון של אופציות התמודדות וטיפול שזה מאפשר,
וליכולת של אילנית לתת מענה טיפולי בתחום מורכב ורגיש זה.
אני ממליץ בחום רב על אילנית לכל אדם באשר הוא!"

א. תל-אביב

bottom of page