top of page

טיפול טבעי בשקד שלישי/אדנואידים/פוליפים בילדים

בהומאופתיה קלאסית וברפואה סינית ניתן לטפל ולפתור את הדלקת הכרונית שגורמת להתנפחות השקד שלישי ,שקדים מוגדלים, פוליפים ואדנואידים בהצלחה .
השקד השלישי (או בשמו האחר אדנואיד או פוליפ) הוא למעשה התנפחות של הרקמה הצומחת בדופן האחורי של לוע האף.
רקמה זו דמוית ספוג ומתאבה זמנית כתוצאה מנזלת ונוזלי דלקת כרונית שאינן חולפים לאורך זמן ואינם ומתנקזים באופן טבעי. החלל שמאחורי האף, דרכו האוויר עובר מהאף אל הגרון, מתנפח.כאשר השקד הוא גדול מדי, הוא חוסם את לוע האף ומאלץ את הילד לנשום דרך הפה.כאשר הלוע קטן יחסית, כמו בילדים בגיל 2 עד 5 שנים, עלולה להיווצר חסימה של הנשימה כתוצאה מהתנפחות הריקמה. מצב זה ילווה פעמים רבות בנזלת כרונית, הפרעות שינה, הפרעות בנשימה, התקפי אסטמה, עצבנות, שיעול חוזר,ליקויים בשמיעה ועיכוב בדיבור.

הטיפול המקובל ברפואה המערבית הוא כריתת השקד השלישי בניתוח שנערך בהרדמה מלאה. לעומת זאת הטיפול ההומאופתי והטיפול ברפואה סינית, מחזקים את מערכת החיסון, פותרים את הדלקת הכרונית שגרמה להתאבות הריקמה וכך גורמים לניקוז תקין של הנוזלים וכמובן לריפוי מלא של השקד השלישי/אדנואידים באופן טבעי וללא צורך בניתוח. הטיפול מחזק את מערכת החיסון מהיסוד, וגורם לה להבריא ולרקמה המוגדלת לחזור לגודלה המקורי.
כמו כן, היתרון העצום של הטיפול במערכת החיסון כמכלול הוא שבמהלך הטיפול הילד מתחזק באופן מלא ונהנה משיפור מלא בבריאותו גם בכל שאר המדדים : שינה, עיכול, מצב רוח, מחלות חוזרות ועוד.

אם ילדכם סובלים משקד שלישי, אדנואידים, נחירות , דום נשימה ונאלצים לקחת שוב ושוב טיפולים סטראודליים שמחליש את גופם או שאתם מתלבטים לגבי הכנסתם לניתוח, הרפואה הטבעית יכולה לעזור למערכת החיסון שלהם להתחזק ולשוב לעצמה ולשקד המוגדל לחלוף באופן טבעי.

הומיאופתיה :
ההומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל מחלות ורגישויות בילדים ובמבוגרים.
בסוף השיחה תותאם למטופל תרופה הומיאופתית ייחודית ,בהתאם לרגישויותיו הייחודיות, שמגיעה בצורת סוכריות מתוקות או טיפות ללא טעם. הטיפול נעים,אינו חודרני,מפחיד או כואב. לכן בד"כ ילדים מאד אוהבים לבוא להומיאופת! הייחוד של הטיפול ההומיאופתי במחלות הוא בכך שההומיאופתיה אינה 'מכבה שריפות' זמניות ומטפלת בסימפטומים. היא מחזקת את מערכת החיסון באופן ישיר וגורמת לה לטפל במגוון הרגישויות והמחלות השונות שהאדם סבל מהם, ולאדם להפוך לחסין יותר ,מאוזן יותר ובריא מכל ההיבטים! התרופות הינן טבעיות לחלוטין, עשויות מצמחים ומינרלים ובניגוד לטיפולים אחרים, אין להן תופעות לוואי.

רפואה סינית:
רפואה הסינית מעוררת את כוחות ריפוי שמצויים בגופם של הילדים ומאפשרת להם לגדול להיות אנשים בריאים יותר וכן למנוע היווצרות של מחלות בהמשך.הטיפול בילדים כולל תשאול מקיף אודות ההיסטוריה הרפואית מאז רגע הלידה וכן שיחה נעימה עם הילד. בנוסף מתבצעת בדיקת דופק, התבוננות בלשון ובחינה גופנית כללית לכדי אבחנה שלמה ומדויקת.
עם האבחנה יינתן לילד טיפול הכולל דיקור, התאמת פורמולת צמחי מרפא במידת הצורך, וכן טיפול בטווינא (מגע).התגובה לטיפול אצל ילדים בדר"כ מהירה ומכאן הדרך לריפוי מהירה גם היא, והכל באופן טבעי.

להלן המטפלים שיכולים לעזור לכם. לחצו על התמונה של המטפל למעבר לעמוד המלא שלו:

גילי צומברג ביתן

גילי צומברג ביתן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מרצה להומיאופתיה ומלווה הומיאופתים בתחילת דרכם ובסטאז'.
גילי מתמחה בטיפול הומיאופתי המאזן את הגוף ואת הנפש.
גילי מטפלת בנשים ובילדים במצבי דיכאון וחרדה, הפרעות התנהגות,
קשיים התפתחותיים, דלקות אוזניים וגרון חוזרות,
שיקום בלוטת התריס ובבעיות פיזיות ורגשיות רבות נוספות.

אדל אמינוף

אדל אמינוף

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מטפלת ב 20 שנים האחרונות במשפחות שלמות :בילדים, בהוריהם, בתינוקות, בסבים ובסבתות. מתמחה בטיפול בילדים ובליווי שלהם בשנות הגדילה הראשונות וגם המאוחרות, בחיזוק, בניית בריאות, עמידות ואיזון.
מתמחה בטיפול רגשי ופיזי במבוגרים הסובלים מקשיים נפשיים, חרדות וכפייתיות ושאר מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות כאחד.
תומכת לידה בהומאופתיה קלאסית ומטפלת בילדים מרגע היוולדם ועוד בהיותם בבטן בעזרת הטיפול באם.

מורי כהן

מורי כהן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מורי מתמחה בטיפול הומאופתי במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. מטפלת במצבים של חרדות, פחדים, מלווה תהליכים רגשיים באמצעות הומאופתיה. מתמחה בטיפול בבעיות עור, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות שינה, הפרעות התנהגות, דלקות גרון חוזרות, אלרגיות ועוד.
מטפלת בילדים ומבוגרים מגיל ינקות ועד זקנה.

נועה נשר

נועה נשר

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
ומוסמכת וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי. בעלת התמחות בטיפול בילדים.
מטפלת בילדים בעזרת דיקור סיני, צמחי מרפא, טווינא (טיפול במגע) ,פרחי באך, תזונה , ושיטת שונישין (דיקור ללא מחטים לילדים).
שנים רבות ליוויתי ילדים בכל הגילאים דרך עולם החינוך ובשנים האחרונות
יש לי הזכות לעבוד איתם בעזרתה המופלאה של הרפואה הסינית.

עמית בשן

עמית בשן

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית Dip,Ac
בוגרת וחברה בסגל ההוראה של התוכנית לרפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
מתמחה בטיפול בנשים :פריון, הריון ולידה. מטפלת בנשים בגילאים שונים במעגלי החיים. אוהבת לטפל בנשים ורואה בתחום זה דלת לידע קדום וחכם, מלא משמעות. כמו כן מתמחה בטיפול בילדים. הילדים מביאים עימם איכות נקייה, גלויה ותמימה. בילדים קל להבחין בשורש הבעיה, הם צעירים בעולם וטרם הספיקו לעטות שכבות המסתירות אותו. על כן הטיפול לרוב יהיה קצר טווח ויעיל.

נועה אדם גרוס

נועה אדם גרוס

הומאופתיה קלאסית ומומחית לתזונה.
מתמחה בטיפול בקשב וריכוז, חרדות ודיכאון.
מייסדת ומנהלת מרפאת "רפואה שלמה".

הומאופתית מוסמכת RcHom ומומחית לתזונה בריאה.בקליניקה אני משלבת בין הטיפול ההומיאופתי להשלמת חוסרים ותזונה נכונה, ובעזרתם מביאה את מטופליי לבריאות מעולה. השילוב של תרופות הומאופתיות ותזונה נכונה מהלך פלאים על בריאותנו ומנוע מחלות. ההומאופתיה מבריאה את הגוף מן השורש בעזרת תכשירים טבעיים ומותאמים אישית אשר נרקחים מצמחים ומינרלים. ההומיאופתיה מחזקת את מערכת החיסון וגורמת לה לרפא ולתקן את תחלואי הגוף. והתזונה מספקת לגוף את כל אבני הבניין כדי שיהיה חזק ואיתן ולא יידבק במחלות.ביכולתה של ההומיאופתיה לרפא לחלוטין מחלות אף אוזן גרון.
נועה מתמחה בטיפול הומיאופתי בקשיי קשב וריכוז, וקשיים נפשיים כגון: חרדות, דיכאון.קשיי התנהגות בילדים: התפרצויות זעם, בעיות התנהגות, קשיים לימודיים,חרדות ועוד.מטפלת בהומיאופתיה ובתחום הקשב והריכוז במסירות בילדים מעל לעשור. הגעתי אל ההומיאופתיה מתחום הילדים והחינוך ומתוך אהבה גדולה לילדים.בקליניקה אני משלבת בין הטיפול ההומיאופתי להשלמת חוסרים ותזונה נכונה, ובעזרתם מביאה את מטופליי הילדים לבריאות מעולה, קשב וריכוז מצוינים ורוגע בבית ובביה"ס.
זו זכות עבורי להעניק לילדים ולהורים,את מתנת הבריאות השלמה לילדים, עם הכלים של ההומיאופתיה והתזונה הבריאה.

bottom of page