top of page

טיפול בבעיות נשימה

במרפאתנו אנו מטפלים בבעיות נשימה בהצלחה רבה. הטיפול מחזק את מערכת החיסון מהיסוד, פותר את הגורם לבעית הנשימה וגורם להחלמה הדרגתית של בעיות הנשימה.
אם אתם או ילדכם סובלים מקוצר נשימה, מאסטמה, מאלרגיות הגורמות לקוצר נשימה ,מדלקות חוזרות במערכת הנשימה, מדלקות ריאות חוזרות או ממחלות ריאה ונשימה כרוניות חשבו שתדעו כי ההומאופתיה והרפואה הסינית יכולות לעזור למערכת החיסון שלכם להתחזק משמעותית ,לשוב לאיזון ולבעיות הנשימה להיפתר .

רפואה סינית:
הרפואה הסינית מעוררת את כוחות הריפוי שמצויים בגופנו וגורמת להם לטפל ולמגר מחלות באופן טבעי. היא מאפשרת לנו להיות אנשים בריאים יותר וכן מונעת היווצרות של מחלות בהמשך. הטיפול כולל תשאול מקיף אודות ההיסטוריה הרפואית בנוסף מתבצעת בדיקת דופק, התבוננות בלשון ובחינה גופנית כללית לכדי אבחנה שלמה ומדויקת.עם האבחנה יינתן למטופל טיפול הכולל דיקור, התאמת פורמולת צמחי מרפא במידת הצורך, וכן טיפול בטווינא (מגע).

הומיאופתיה :
ההומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל מחלות נשימה כגון אסטמה ורגישויות במערכת הנשימה בילדים ובמבוגרים.
הרפואה ההומאופתית מגיעה אלינו מגרמניה, ופותחה על ידי הרופא הגרמני ד"ר סמואל הנמן. ההומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל מחלות ורגישויות בילדים ובמבוגרים. להומאופיה יש יכולת נפלאה לפתור מן השורש בעיות נשימה, אסטמה, מחלות חוזרות במערכת הנשימה, אלרגיות ועוד. לאחר אבחון הומאופתי מעמיק במרפאה,הסוקר את כל מערכות הגוף השונות וכל רגישות ומחלה ממנה סובל המטופל,תותאם למטופל תרופה הומיאופתית ייחודית ,בהתאם לרגישויותיו הייחודיות.
התרופה מגיעה בצורת סוכריות מתוקות או טיפות ללא טעם. הטיפול כולל שיחה והתאמת טיפול הומאופתי. הטיפול נעים,אינו חודרני,מפחיד או כואב. לכן בד"כ ילדים ומבוגרים מאד אוהבים לבוא להומיאופת ונהנים מהטיפול !! הייחוד של הטיפול ההומיאופתי במחלות הוא בכך שההומיאופתיה אינה 'מכבה שריפות' זמניות ומטפלת בסימפטומים. היא מחזקת את מערכת החיסון באופן ישיר וגורמת לה לטפל במגוון הרגישויות והמחלות השונות שהאדם סבל מהם, ולאדם להפוך לחסין יותר ,מאוזן יותר ובריא מכל ההיבטים! התרופות הינן טבעיות לחלוטין, עשויות מצמחים ומינרלים ובניגוד לטיפולים אחרים, אין להן תופעות לוואי. ההומאופתיה ידועה ביכולות המדהימות שלה לרפא מן השורש שלל בעיות רפואיות, מקלות ועד קשות, ולהשיב את האדם לבריאות מלאה ללא תלות בתרופות.

להלן המטפלות שיכולים לעזור לכם. לחצו על התמונה של המטפלת למעבר לעמוד המלא שלה:

נועה נשר

נועה נשר

רפואה סינית עתיקה

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
ומוסמכת וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי. בעלת התמחות בטיפול בילדים.
מטפלת בילדים בעזרת דיקור סיני, צמחי מרפא, טווינא (טיפול במגע) ,פרחי באך, תזונה , ושיטת שונישין (דיקור ללא מחטים לילדים).
שנים רבות ליוויתי ילדים בכל הגילאים דרך עולם החינוך ובשנים האחרונות
יש לי הזכות לעבוד איתם בעזרתה המופלאה של הרפואה הסינית.

גילי צומברג ביתן

גילי צומברג ביתן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מרצה להומיאופתיה ומלווה הומיאופתים בתחילת דרכם ובסטאז'.
גילי מתמחה בטיפול הומיאופתי המאזן את הגוף ואת הנפש.
גילי מטפלת בנשים ובילדים במצבי דיכאון וחרדה, הפרעות התנהגות,
קשיים התפתחותיים, דלקות אוזניים וגרון חוזרות,
שיקום בלוטת התריס ובבעיות פיזיות ורגשיות רבות נוספות.

אדל אמינוף

אדל אמינוף

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מטפלת ב 20 שנים האחרונות במשפחות שלמות :בילדים, בהוריהם, בתינוקות, בסבים ובסבתות. מתמחה בטיפול בילדים ובליווי שלהם בשנות הגדילה הראשונות וגם המאוחרות, בחיזוק, בניית בריאות, עמידות ואיזון.
מתמחה בטיפול רגשי ופיזי במבוגרים הסובלים מקשיים נפשיים, חרדות וכפייתיות ושאר מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות כאחד.
תומכת לידה בהומאופתיה קלאסית ומטפלת בילדים מרגע היוולדם ועוד בהיותם בבטן בעזרת הטיפול באם.

נועה אדם גרוס

נועה אדם גרוס

הומאופתיה קלאסית ומומחית לתזונה
מייסדת ומנהלת מרפאת "רפואה שלמה"

הומאופתית מוסמכת RcHom ומומחית לתזונה בריאה
בקליניקה אני משלבת בין הטיפול ההומיאופתי להשלמת חוסרים ותזונה נכונה, ובעזרתם מביאה את מטופליי לבריאות מעולה.השילוב של תרופות הומאופתיות ותזונה נכונה מהלך פלאים על בריאותנו ומנוע מחלות. ההומאופתיה מבריאה את הגוף מן השורש בעזרת תכשירים טבעיים ומותאמים אישית אשר נרקחים מצמחים ומינרלים. ההומיאופתיה מחזקת את מערכת החיסון וגורמת לה לרפא ולתקן את תחלואי הגוף. והתזונה מספקת לגוף את כל אבני הבניין כדי שיהיה חזק ואיתן ולא יידבק במחלות.
ביכולתה של ההומיאופתיה לרפא לחלוטין מחלות אף אוזן גרון.

עמית בשן

עמית בשן

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית Dip,Ac
בוגרת וחברה בסגל ההוראה של התוכנית לרפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
מתמחה בטיפול בנשים :פריון, הריון ולידה. מטפלת בנשים בגילאים שונים במעגלי החיים. אוהבת לטפל בנשים ורואה בתחום זה דלת לידע קדום וחכם, מלא משמעות. כמו כן מתמחה בטיפול בילדים. הילדים מביאים עימם איכות נקייה, גלויה ותמימה. בילדים קל להבחין בשורש הבעיה, הם צעירים בעולם וטרם הספיקו לעטות שכבות המסתירות אותו. על כן הטיפול לרוב יהיה קצר טווח ויעיל.

מורי כהן

מורי כהן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מורי מתמחה בטיפול הומאופתי במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. מטפלת במצבים של חרדות, פחדים, מלווה תהליכים רגשיים באמצעות הומאופתיה. מתמחה בטיפול בבעיות עור, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות שינה, הפרעות התנהגות, דלקות גרון חוזרות, אלרגיות ועוד.
מטפלת בילדים ומבוגרים מגיל ינקות ועד זקנה.

bottom of page