top of page

דלקת גרון

במרפאתנו אנו מטפלים בהצלחה בדלקות גרון בעזרת הומאופתיה ורפואה סינית. הטיפול ברפואה הטבעית מחזק את מערכת החיסון מהיסוד, וגורם לה להבריא ולדלקות הגרון לחלוף.
אם הינכם סובלים מדלקות גרון חוזרות, ממחלות חוזרות ונשנות במערכת הנשימה או מסטרפטוקוק חוזר,ונאלצים לקחת שוב ושוב טיפול אנטיביוטי שמחליש את הגוף, הרפואה הטבעית יכולה לעזור למערכת החיסון שלכם להתחזק ולשוב לעצמה ולדלקות הגרון לחלוף באופן טבעי.

בקליניקה אנו מטפלות בדלקות גרון בילדים ובמבוגרים ועוזרות להם להגיע לבריאות שלמה ,
אנו מטפלות בדלקות גרון על רק סטרפטוקוק,טונסיליטיס (דלקת שקדים), אלרגיות וחשיפה למזהמים,עישון, מחלת השפעת או מחלת הנשיקה (מונונוקלאוזיס).כמו כן, אנו מטפלות בכאבי גרון כרונים כתוצאה מרפלוקס וחומציות שעולה מן הקיבה אל הגרון,בדלקות של מיתרי הקול ובצרידות כרונית.

הומיאופתיה בטיפול בדלקות גרון:
ההומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל מחלות ורגישויות בילדים ובמבוגרים ופרט פופולרית ביותר בטיפול בדלקות גרון בילדים ובמבוגרים .הרפואה ההומאופתית מגיעה אלינו מגרמניה, ופותחה על ידי הרופא הגרמני ד"ר סמואל הנמן.ההומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל מחלות ורגישויות בילדים ובמבוגרים.להומאופיה יש יכולת נפלאה לפתור לחלוטין דלקות גרון ומחלות אף-אוזן-גרון נוספות. בסוף אבחון הומאופתי מעמיק במרפאה,הסוקר את כל מערכות הגוף השונות וכל רגישות ומחלה ממנה סובל המטופל,תותאם למטופל תרופה הומיאופתית ייחודית ,בהתאם לרגישויותיו הייחודיות.
התרופה מגיעה בצורת סוכריות מתוקות או טיפות ללא טעם. הטיפול כולל שיחה והתאמת טיפול הומאופתי. הטיפול נעים,אינו חודרני,מפחיד או כואב. לכן בד"כ ילדים ומבוגרים מאד אוהבים לבוא להומיאופת ונהנים מהטיפול !! הייחוד של הטיפול ההומיאופתי במחלות הוא בכך שההומיאופתיה אינה 'מכבה שריפות' זמניות ומטפלת בסימפטומים. היא מחזקת את מערכת החיסון באופן ישיר וגורמת לה לטפל במגוון הרגישויות והמחלות השונות שהאדם סבל מהם, ולאדם להפוך לחסין יותר ,מאוזן יותר ובריא מכל ההיבטים! התרופות הינן טבעיות לחלוטין, עשויות מצמחים ומינרלים ובניגוד לטיפולים אחרים, אין להן תופעות לוואי. ההומאופתיה ידועה ביכולות המדהימות שלה לרפא מן השורש שלל בעיות רפואיות, מקלות ועד קשות, ולהשיב את האדם לבריאות מלאה ללא תלות בתרופות.

רפואה סינית:
הרפואה הסינית מעוררת את כוחות הריפוי שמצויים בגופנו וגורמת להם לטפל ולמגר מחלות באופן טבעי. היא מאפשרת לנו להיות אנשים בריאים יותר וכן מונעת היווצרות של מחלות בהמשך. הטיפול כולל תשאול מקיף אודות ההיסטוריה הרפואית בנוסף מתבצעת בדיקת דופק, התבוננות בלשון ובחינה גופנית כללית לכדי אבחנה שלמה ומדויקת.עם האבחנה יינתן למטופל טיפול הכולל דיקור, התאמת פורמולת צמחי מרפא במידת הצורך, וכן טיפול בטווינא (מגע).

להלן המטפלים שיכולים לעזור לכם. לחצו על התמונה של המטפל למעבר לעמוד המלא שלו:

נועה נשר

נועה נשר

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
ומוסמכת וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.
הרפואה הסינית מאפשרת התמודדות עם גורמי המחלה באופן טבעי וכך מונעת מחלות בהמשך. הטיפול הוא בשורש הבעיה, בגוף ובנפש כאחד.
בעלת התמחות בטיפול בילדים ובפריון-הריון- ולידה. מטפלת במבוגרים עם בעיות נפש שונות כגון דיכאון, לחץ וחרדה, פוסט טראומה (PTSD), בעיות שינה ועוד. וכן מטפלת בכאבים אורטופדיים למיניהם וכאבי ראש.

נועה אדם

נועה אדם

הומאופתיה קלאסית ומומחית לתזונה
מתמחה בטיפול בקשב וריכוז,חרדות ודיכאון
מייסדת ומנהלת מרפאת "רפואה שלמה"

הומאופתית מוסמכת RcHom ומומחית לתזונה בריאה
בקליניקה אני משלבת בין הטיפול ההומיאופתי להשלמת חוסרים ותזונה נכונה, ובעזרתם מביאה את מטופליי לבריאות מעולה.השילוב של תרופות הומאופתיות ותזונה נכונה מהלך פלאים על בריאותנו ומנוע מחלות. ההומאופתיה מבריאה את הגוף מן השורש בעזרת תכשירים טבעיים ומותאמים אישית אשר נרקחים מצמחים ומינרלים. ההומיאופתיה מחזקת את מערכת החיסון וגורמת לה לרפא ולתקן את תחלואי הגוף. והתזונה מספקת לגוף את כל אבני הבניין כדי שיהיה חזק ואיתן ולא יידבק במחלות.
ביכולתה של ההומיאופתיה לרפא לחלוטין מחלות אף אוזן גרון.

מורי כהן

מורי כהן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מורי מתמחה בטיפול הומאופתי במגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. מטפלת במצבים של חרדות, פחדים, מלווה תהליכים רגשיים באמצעות הומאופתיה. מתמחה בטיפול בבעיות עור, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות שינה, הפרעות התנהגות, דלקות גרון חוזרות, אלרגיות ועוד.
מטפלת בילדים ומבוגרים מגיל ינקות ועד זקנה.

גילי צומברג ביתן

גילי צומברג ביתן

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מרצה להומיאופתיה ומלווה הומיאופתים בתחילת דרכם ובסטאז'.
גילי מתמחה בטיפול הומיאופתי המאזן את הגוף ואת הנפש.
גילי מטפלת בנשים ובילדים במצבי דיכאון וחרדה, הפרעות התנהגות,
קשיים התפתחותיים, דלקות אוזניים וגרון חוזרות,
שיקום בלוטת התריס ובבעיות פיזיות ורגשיות רבות נוספות.

עמית בשן

עמית בשן

רפואה סינית

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית Dip,Ac
בוגרת וחברה בסגל ההוראה של התוכנית לרפואה סינית עתיקה, מטעם האוניברסיטה העברית.
מתמחה בטיפול בנשים :פריון, הריון ולידה. מטפלת בנשים בגילאים שונים במעגלי החיים. אוהבת לטפל בנשים ורואה בתחום זה דלת לידע קדום וחכם, מלא משמעות. כמו כן מתמחה בטיפול בילדים. הילדים מביאים עימם איכות נקייה, גלויה ותמימה. בילדים קל להבחין בשורש הבעיה, הם צעירים בעולם וטרם הספיקו לעטות שכבות המסתירות אותו. על כן הטיפול לרוב יהיה קצר טווח ויעיל.

אדל אמינוף

אדל אמינוף

הומאופתיה קלאסית

הומיאופתית מוסמכת וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית, RCHOM.
מטפלת ב 20 שנים האחרונות במשפחות שלמות :בילדים, בהוריהם, בתינוקות, בסבים ובסבתות. מתמחה בטיפול בילדים ובליווי שלהם בשנות הגדילה הראשונות וגם המאוחרות, בחיזוק, בניית בריאות, עמידות ואיזון.
מתמחה בטיפול רגשי ופיזי במבוגרים הסובלים מקשיים נפשיים, חרדות וכפייתיות ושאר מחלות כרוניות, פיזיות ונפשיות כאחד.
תומכת לידה בהומאופתיה קלאסית ומטפלת בילדים מרגע היוולדם ועוד בהיותם בבטן בעזרת הטיפול באם.

bottom of page